فروش شماره مجازی برای تلگرام

از زمان اختراع سیمکارت و اختصاص شماره به آن و ایجاد راه دسترسی به مخاطب از طریق آن اعداد به کمک راه های ارتباطی آمده و کار را برای ایشان ساده ساخته است. اما بعد از سالها و پیدایش نرم افزار ها و سایتهای ارتباطی و نیاز اسپمر ها شماره های مجازی شکل گرفتند که برخی برای تبلیغات و ارتباط با مخاطب استفاده میکنند و برخی برای دیگر ارتباطات خود از آن بهره میبرند. در کل ماهیت شماره مجازی برای استفاده انبوه و یا استفاده تکی از شماره برای ارتباط گیری و رجیستری در شبکه های اجتماعی بدون نیاز به ثبت نام سیمکارت برای دریافت شماره میباشد. تلگرام هم یک نرم افزار پیام رسان میباشد که با شماره شخصی میتوان آن را رجیستر کرد و از خدمات رایگان آن بهره برد.

تلگرام در ایران فراز و نشیب های زیادی داشته که برای برخی باعث کسب درآمد شده و همچنین اشتغالزایی های زیادی نیز در آن صورت گرفت که قدر آن را ندانستند و به صورت خیلی مبتدی آن را سعی کردند حذف کنند و صورت مسئله را پاک کنند که حذف آن به طور کامل صورت نگرفت و همچنان پابرجاست و به طرق مختلف در حال استفاده شدن است و کسی نمیتواند این موضوع را نفی کند.

استفاده از شماره مجازی

هم به صورت رایگان و با سرعت خوب پیام رد و بدل میشد و هم با استفاده از کانال های ارتباطی و جذب مخاطبین در آن تبلیغات صورت میگرفت و درآمد زایی میشد و گروهی هم به معرفی محصولات خود و ایجاد کانال فروشگاهی و غیره پرداخته بودند و از خدمات رایگان آن بهره میبردند که این امر هم اکنون نیز رواج دارد اما کمرنگ تر شده هرچند در صورتی که راه های دسترسی پررنگ تر شود همچنان میتوان بر آن امید بست و ارتقای مخاطبین را در آن شاهد بود. به هر حال در ابتدا فقط برای تبلیغات و اسپم از شماره مجازی برای تلگرام استفاده میشد و کمتر استفاده سالم را از آن شاهد بودیم و در این زمان بنده خاطرات زیادی دارم که نرم افزار های اسپم نیز بسیار شایع شده بودند و توجه زیادی نیز به ایشان میشد که بعد از مدتی تلگرام همه راه های اسپم را بست و به عبارتی باگ های خود را پنهان نمود پس از مدتی رفته رفته استفاده از شماره مجازی برای تبلیغات کم و کمتر شد و تا حدودی به نزدیک صفر رسید.

اما همچنان از شماره های مجازی برای ارتباط با مشتریان و استفاده های شخصی استفاده میشود مخصوصا نرم افزار تلگرام که اجازه داشتن چند اکانت در یک گوشی را به شما میدهد میتوانید پیام های خود را دسته بندی کنید و خط کاری را از خط خانوادگی و دوستان جدا سازید و اکانت مشتریان خود را در درجه دوم و یا ارجحیت قرار دهید که این بستگی به نوع کار شما متفاوت است و خودتان بهتر میدانید که چطور از آن استفاده کنید.

یک زمان با نرم افزارهای تکست پلاس و نکس پلاس میشد شماره مجازی رایگان ساخت البته بعد از مدتی شماره آمریکا ریپورت شد ولی همان هم دیگر نرم افزارها کد ندادند و یا اگر هم دادند شماره از قبل توسط شخص دیگری رجیستر شده بود یعنی نرم افزار وقتی شماره را به شما میدهد بعد از مدتی آن را به کسی دیگر میدهد.

به طبع وقتی شما هر جنس و کالایی را میخواهید به صورت کلی خرید کنید قیمت آن با فروش به صورت جزئی متفاوت است و در مورد شماره مجازی هم این قضیه صدق میکند و به طبع کسی که بالای 10 عدد شماره مجازی برای استفاده های تبلیغاتی اعم از استفاده در آژانس های تبلیغاتی تا استفاده های ویژه دیگر بکند فرق میکند و ممکن است برای تعداد بالا ارزانتر تمام شود که طبیعی نیز هست و در موارد متعددی این موضوع صدق میکند.

نیاز شما را از بابت شماره مجازی تامین خواهم کرد

به هر حال حق مسلم شماست که درباره هر موضوعی تحقیق کنید و بدانید و سپس خرید کنید میتوانید در اینترنت به جستجو بپردازید و اطلاعات خود را بالا ببرید و همچنین میتوانید به خود بنده هم پیام بدهید و در داخل تلگرام یا واتس اپ به شماره 09120918818 پیام بگذارید تا شما را راهنمایی کنم

مشاوره رایگان