توضیحات

طراحی وب سایت با فتحی وب

اینجانب طراح وبسایت با استفاده از سیستم مدیریتی و کنترلی وردپرس که با استفاده از PHP نوشته شده است هستم. همانطور که میدانید در سال های اخیر سیستم وردپرس پیشرفت های بسیار چشمگیری داشته و توانسته از جوملا سبقت زیادی بگیرد تا جایی که باور همگان بر این است که در حال جا گذاشتن کامل جوملا میباشد.

سعی بنده بر این است که وبسایت هایی که طراحی میکنم با استفاده از افزونه ها و اکستنشن های وردپرس باشد در صورتی که بخواهید سایت شما از پایه طراحی شود و بوسیله php از ابتدا نوشته شود هیچ مسئله ای نیست اما هم زمانبر خواهد شد و هم هزینه زیادی گریبان شما را خواهد گرفت و در آخر هم همان بازدهی را خواهد داشت.

اختصاص مهارت

HTML/CSS طراحی سایت
PHP
سئو/گرافیک

دسته بندی

طراحی وبسایت و گرافیک

قیمت و هزنیه

توافقی/ حتی المقدور پایینترین قیمت

بنابراین بنده توصیه میکنم که گول کسانی که میگویند ما با وردپرس کار نمیکنیم و در آخر هم  همان وردپرس را به شما تحویل میدهند نخورید چرا که حتی کسانی که با asp.net نیز وبسایتشان را طراحی میکنند همان کد های آماده را کپی پیست میکنند و کار جدیدی تحویل کسی نمیدهند و امنیت وردپرس نیز تایید شده هست.

طراحی با وردپرس

از لحاظ هزینه طراحی نیز بنده سعی میکنم با مشتریانم راه بیایم و کمک کنم تا ایشان با قیمت مناسبی کار خود را انجام دهند و قیمت تمام شده را با احتساب سئو سعی میکنم که پایینترین قیمت بازار طراحی کنم.

هزیه و قیمت

البته این پایینترین قیمت بازار باید با احتساب وقتی که برای طراحی قالب و نیز نصب افزونه های مورد نیاز و در صورت درخواست سئو تولید محتوا و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و همچنین ایجاد بک لینک های با کیفیت در صورت نیاز باشد.

برندهایی که به ما اعتماد کردند

جهت همکاری با ما

لطفا توضیحات پروژه خود را ارسال کنید

حتی الامکان بهتر است ابتدا تما بگیرید و نیاز های خود را بیان کنید و یکدیگر را توجیه کنیم تا شما را در جریان جزئیات کار قرار بدهم و سپس قیمت و هزیه را با هم برآورد نماییم.

مشاوره رایگان