توضیحات

خرید شماره مجازی

خدمات دیگری که در فتحی وب خدمت شما ارائه میکنم همان فروش شماره مجازی میباشد که همانطور که احتمالا در جریان هستید یک اکانت مجازی را میتوان در هر شبکه اجتماعی ایجاد کرد بدون این که سیمکارت حقیقی در دست داشت بلکه یک شماره تماس خارجی با کد فرضا روسیه و یا انگلستان و یا آمریکا و … میتوان برای مدت زمان محدودی در اختیار داشت و شبکه اجتماعی مد نظر را با استفاده از این شماره رجیستر کرد و به اصطلاح در آن اکانت ساخت.

در ابتدا یعنی در سال 94 این خط ها برای اسپم در وایبر به کار گرفته شد البته پس از مدتی از این خطوط برای ارسال پیام انبوه در تلگرام بهره برداری میشد در آن زمان متد هایی طراحی شده بود که بوسیله نرم افزارهایی که شماره مجازی در اختیار میگذاشتند بتوان با هزینه کم تعداد بالایی شماره مجازی تولید کرده و به ارسال پیام انبوه به شماره های ایران و کاربران ایرانی اقدام کرد.

ویژگی خرید از فتحی وب

شماره سالم
غیر ریپورت

دسته‌ها

وب مسترینگ

محصول

ارائه شماره مجازی برای تمام نرم افزاراها

مشاوره رایگان در تلگرام

در همین راستا پس از مدتی که نرم افزار های پیام رسان باگ های خود را بستند دیگر استفاده از این شماره ها در راستای ارسال انبوه پیام میسر نبود و یا با هزینه های گزافی مواجه بود که به هیچ وجه این کار را اقتصادی جلوه نمیداد. اما همچنان به جز ارسال اسپم کاربردهای دیگر برای شماره مجازی باقی مانده بود.

کاربردهایی نظیر ارتباط با مشتریان بدون استفاده از سیمکارت شخصی که در این راستا شما دیگر نیازی نداشتید که با اکانت شخصی خود که مربوط به ارتباط با خانواه و آشنایان بود را درگیر کارهای شغلی خود کنید و فقط کافی بود با یک خط مجازی اکانت خود را فرضا در واتساپ یا تلگرام رجیستر کرده تا بتوانید به راحتی با مشتریان خود ارتباط بگیرید و خط خود را درگیر نکنید.

البته این که این شماره های مجازی باعث میشود که شما بتوانید به صورت ناشناس پیام بدهید و ممکن است باعث مزاحمت هایی شود درست است اما نباید از فواید آن چشمپوشی کرد و کلا آن را کنار گذاشت چرا که همین اینترنت هم مزایا و معایب خود را دارد و در اصطلاح ساده تر با چاقو هم میتوان آشپزی کرد هم دست خود را برید!

مزایا و معایب
شماره مجازی برای تمام شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان

در خدمت شما هستیم

مشاوره بگیرید

در صورتی که نیاز به خرید تک و یا تعداد بالایی شماره مجازی برای ارتباط با مشتریان خود یا هر شخص مد نظر را دارید میتوانید به بنده در تلگرام یعنی به آیدی پیام بدهید تا در اسرع وقت در خدمت شما باشم.

مشاوره رایگان تلگرامی