توضیحات

از سئو چه میدانید؟؟

برای اینکه اهمیت سئو را بدانید باید متوجه باشید که این روزها همه افراد آنلاین هستند و ضریب نفوذ گوشی های هوشمند 130 درصد شده است و هر فرد 1.3 گوشی هوشمند به طور میانگین دارد و اکثرا یا با وای فای و یا با اینترنت گوشی همواره آنلاین هستند و هر لحظه که سوالی برایشان پیش بیاید به سرعت آن را در گوگل جستجو میکنند.

فرضا میخواهند چای بخرند و در لحظه ای که به مغازه میروند شاید قبل از آن عبارت “خرید چای” را جستجو کنند و اگر سایت اول چایی با کیفیتی را با قیمت مناسب معرفی کرده باشد و برند هم باشید و اطمینانشان را جلب کند ممکن از خرید از مغازه و فروشگاه منصرف شده و به صورت اینترنتی آن را سفارش دهند.

این یک مثال کوچک بود اما برای همین کلمه خرید چای اگر سایت شما با سئو مناسب در رتبه یک گوگل باشد و برند خوب و قیمت خوبی را ارائه کنید شاید بیشتر از مغازه ای سر نبش در خیابان پرتردد که میلیون ها تومان اجاره ماهانه آن هست بتوان چای فروخت!

رقابت در سئو بسیار سنگین و خطرناک است

جمله ای در جایی خواندم که برای سئو به نظرم بسیار جالب بود مبنی بر اینکه بهترین جا برای پنهان کردن جسد یک قتل صفحه دوم گوگل است!

شاید برای شما کمی درک شوخی و جوک پنهان شده در این جمله به همراه محتوای آن نامفهوم باشد اما منظور این است که کسی صفحه دوم گوگل را نگاه نمیکند و همه در صفحه نخست مخصوصا چند لینک اول یکی را انتخاب میکنند و لینک اول معمولا بالای 50 درصد کلیک ها را به خود اختصاص میدهد.

هر جا پول باشد رقابت بر سر آن هم هست و انواع روش های صحیح و بعضا ناجوانمردانه تحت عنوان سئو کلاه سیاه و خاکستری برای زمین زدن رقبا در اینجا وجود دارد.

الزامات

HTML/CSS طراحی سایت
توسعه دهنده

دسته‌ها

گرافیک طراحی

کپی رایت

فتحی وب

0
پیشرفت قابل توجه پروژه ها
مشاوره رایگان

دیگر پروژه‌ها

وبسایت • برندینگ • UX/UI

اگر یک محصول و یا خدمات مناسب دارید و میخواهید در فضای اینترنت هم آن را عرضه کنید تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید شاید کارگشا باشد!

شاید شما هم نیاز داشته باشید

بازار های اینترنتی رو به رشد است و این بر کسی پوشیده نیست که خرید های اینترنتی در حال گسترش و رشد بوده و استقبال از این بازار روز به روز در حال افزایش میباشد اگر فکر میکنید میتوانید در این راستا وارد شوید امروز بهتر از فرداست!

این بازار رو به رشد است

برای همکاری با ما

خلاصه پروژه خود را ارسال کنید

شاید شما هم در این میان اگر یک وبسایت فروشگاه آنلاین برای محصول خاصی داشته باشید بتوانید درآمد خود را افزایش دهید و برای آینده خود سرمایه گذاری کنید البته باید بتوانید محصول و یا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن عرضه کنید طوری که اگر خودتان هم جای جستجوگر باشید و با سایتتان مواجه شوید حتما مشتری شوید!

مشاوره رایگان