توضیحات

ممبر و تبلیغات تلگرام

به طور حتم تلگرام حتی پس از فیلتر شدن همچنان برترین و محبوب ترین نرم افزار پیام رسان در ایران است حتی پس از فیلتر شدن تلگرام هم کسی نتوانست در میان پیام رسان های ایرانی برایش جایگزینی پیدا کند و همه تلاش ها هم ناکام ماند چرا که هم کاملا در بین مردم رخنه کرده بود هم خیلی از درآمد ها به آن وابسته بود و هم یک رسانه تمام عیار با کانال های متنوع و بی شمار دارای درآمد هست.

وقتی شما مغازه ای را باز میکنید در اصل از ویترین خود برای فروش استفاده میکنید و از ویترین فروشگاه خود بهره میبرید تا محصول خود را به مشتریان معرفی نموده و آنها را مجاب به خرید کنید.

40 میلیون کاربر ایرانی در تلگرام هستند که از هر خیابانی بیشتر میتوان بازدید کننده برای آنها در نظر گرفت و از هر ویترین مغازه ای بالا تر است… کانال تلگرام همین هست اگر شما کسانی که به خدمات و یا محصول شما نیازمند هستند را درت در اینترنت پیدا کنید و آنها را مجاب کنید که محصول شما را بخرند آن زمان شما در بیزنش خود موفق خواهید بود.

مهارتهای مورد نیاز

ممبر و تبلیغات گسترده حرفه ای

دسته‌

سوشال سیگنال و بازاریابی اینترنتی

مزیت فتحی وب

تضمین زنگخور و ممبر با کیفیت

کانال خود را بالا ببرید

در زمینه تبلیغات حرفه ای و گسترده نیز میتوانیم در خدمت شما باشیم که در این صورت برای کانال شما ممبرهای فراوانی میزنیم و سپس آن کانال را در شبکه های اجتماعی و اینترنت تبلیغ میکنیم با تضمین اینکه شما زنگخور بالایی پیدا کنید و امیدوار باشیم که فروش خوبی نیز داشته باشید.

تبلیغات گسترده

تضمین زنگخور را ما به شما میدهیم اما فروش پای خودتان هست البته کسی که وقت میگذارد و زنگ میزند احتمالا محصول را نیاز دارد و میخواهد بخرد اما هنر جلب اعتماد و جذب مشتری شما تعیین کننده خواهد بود که از شما بخرد یا خیر برای اطلاعات بیشتر در تلگرام من پیام بگذارید.

تبلیغات تضمینی
برندهایی که به ما اعتماد کردند

البته در ابتدا شما باید برای کانال تلگرامی خود که راه اندازی میکنید تعدادی ممبر داشته باشید که بتوانید در نگاه نخست اعتماد مخاطب و مشتریانتان را جذب کنید و سپس به ممبرگیری هدفمند بپردازید که برای خرید ممبر تلگرام در خدمت شما هستیم.

مشاوره رایگان