توضیحات

فالوور ایرانی اینستاگرام

اینستاگرام در ایران همه گیر شده و به جز بحث اشتراک گذاری تصاویر و فیلم های شخصی عده ای برای گذراندن زمان خود و استفاده رسانه ای از این نرم افزار استفاده میکنند.

همانطور که میدانید ابتدا فیسبوک در ایران جا افتاد البته در آن زمان اینترنت پرسرعت همه گیر نبود و فضا مانند این روزها اینترنتی نبود بعد از فیلتر شدن فیسبوک نیاز به یک شبکه اجتمعای برای اشتراک گذاری عکس و فیلم ها بود امروز که در همه گوشی ها و خانه ها اینترنت پرسرعت یافت میشود اینستاگرام جایگاه عالی پیدا کرده است.

نرم افزار اینستاگرام هم همانند واتس اپ متعلق به شرکت فیسبوک است که بنیانگذار آن مارک زاکربرگ معروف میباشد اما واتس اپ و اینستاگرام در ایران فیلتر نبوده ولی فیسبوک فیلتر است!

چیزی که جالب توجه خیلی از کسب و کارها و افراد است در این شبکه افراد زیادی حضور دارند و میتوان معرفی کرد هم محصولات را میتوان معرفی کرد و هم خدمات را در اینجا میتوان معرفی نمود

فالوور فیک و واقعی

بدون محدودیت
بر اساس نیاز شما

دسته‌

سوشال سیگنال و شبکه های اجتماعی

مزیت فتحی وب

تجربه و کار دقیق

هم اکنون ارتقا یابید

چیزی که جالب توجه خیلی از کسب و کارها و افراد است در این شبکه افراد زیادی حضور دارند و میتوان معرفی کرد هم محصولات را میتوان معرفی کرد و هم خدمات را در اینجا میتوان معرفی نمود

فالوور واقعی اینستاگرام

وقتی شما مخاطب تعداد بالا داشته باشید فرضا سیصد هزار مخاطب پیگیر داشته باشید و کالا و خدماتی را معرفی کنید فرضا از هر هزار نفر که آن آگهی را ببینند حداقل یک نفر آن را خریدار خواهد بود

مخاطب جذب کنید خریدار دارید
صفحاتی که به ما اعتماد کردند

تا حدودی به اهمیت یوزر و فالوور پی برده باشید حال آنکه جمعیت زیادی از ایرانیان در شبکه اجتماعی اینستاگرام عضو هستند و در حال گشت و گذار و جستجو در میان صفحات و پست های آن میباشند. اگر بتوانید از این سیل جمعیت بهره لازم را ببرید میتوانید به درآمد خوبی هم برسید.

تعداد فالوورها به شما اعتبار میبخشد : قطعا در نگاه اول وقتی به صفحه ای نگاه میکنید تعداد فالوورهای آن صفحه نظر شما را جلب خواهد کرد و هرچقدر این تعداد بالاتر باشد شما آن صفحه را دارای اعتبار بیشتری میدانید برای بقیه کاربران هم به همین شکل است.

حالا اگر میخواهید کار در شبکه اجتماعی اینستاگرام را آغاز کنید بهتر است ابتدا برای صفحه خود فالوور خریداری کنید و سپس به تبادل و تبلیغ بپردازید و پست های متنوه و جذاب قرار دهید تا بتوانید کاربران بیشتری جذب کنید.

هم اکنون ارتقا یابید