منابع آموزشی منسجم بورس

این روزها حرف بورس بیشتر از سابق رواج یافته و نقل محافل شده است ولی به ندرت میتوان شخصی را در این میان یافت که مطالعه ای در این زمینه داشته باشد و عمدتا بازگو کردن صحبت های دیگران را شاهد هستیم. اما بهتر است مطالعه خود را بالا ببریم که در اینترنت اگر یک سرچ و جستجوی کوچک بزنید منابع زیادی را برای آموزش مفاهیم بورسی خواهید یافت.

از دوره های چند میلیون تومانی و دی وی دی های چند صد هزار تومانی تا آموزش های رایگانی که جسته گریخته میتوانید در پیج های اینستاگرام ، کانال های تلگرام و انواع سایت ها بیابید. اما خیلی لازم نیست منابع چند میلیون تومانی تهیه کنید چرا که اصول همواره یکسان هست و در عصر ارتباطات رازی پنهان نخواهد ماند فقط سعی کنید منابع منسجمی تهیه کنید که جسته گریخته عمل نکرده باشید.

منابع بورسی

منابع آموزشی رایگان بورسی

در این میان هم منابع آموزشی رایگان را میتوانید بیابید البته کتاب جان مورفی که خیلی هم معتبر هست را بنده ترجمه شده اش را به رایگان در اینترنت ندیده ام و البته منابع پولی زیادی برای یادگیری وجود دارد. اما خب بنده هم در این میان سعی کرده ام یک سری گلچین کتاب ترجمه شده، ویرایش شده و بعضا اصلاح شده که خودم تایید میکنم و بنظرم پکیج خیلی خوبی شده است عرضه نمایم.

معمولا منابع رایگان یا معتبر نیستند و یا منسجم نمیباشند و به صورت پراکنده میتوانید آنها را فرا بگیرید. البته هیچوقت مطالعه ضرر ندارد و همان منابع هم عالی است و میتوانید استفاده نمایید.  اما اگر خواستید این پکیج را هم میتوانید با قیمت مناسبی خریداری کنید. نکته مثتی که میخواستم در این مطلب خدمتتان عرض کنم این است که این منابع را به طور منسجم و از پایه عرضه کرده ام که به نوعی میتواند منحصر به فرد باشد و نیاز شما را از جستجو بی نیاز خواهد ساخت که در لینک زیر میتوانید آن را بیابید.