امسال که سال 98 شد یعنی بنده حدود 4 سال هست که در کار خرید و فروش شماره مجازی هستم و دارم پیر این کار میشوم.
در ابتدا که برای اسپمر ها تولید میشد و کم کم رو به مصرف در تعداد پایین آورد.
 
به هر حال بعد از گذشت این چند سال که در کنار طراحی سایت و دیگر تبلیغات به فروش شماره مجازی نیز مبادرت مینمودم امیدوار بودم که وقت کنم و یک سایت مختص این کار راه اندازی کنم و مطمئنا این کار را در آینده خواهم کرد.
 
اگر به دنبال خرید با خیال راحت و آسوده شماره مجازی تلگرام و واتس اپ هستید راه را درست آمده اید اگر میخواهید بدون دردسر و راحت شماره مجازی اکانت تلگرام و یا واتس اپ داشته باشید وبلاگ درستی را انتخاب کرده اید که خوشحال میشوم در خدمت شما عزیزان باشم.
 
بحث خرید شماره مجازی یک بحثه بحث ساخت رایگان اون یک بحث هست و از بابت استفاده ایمن شماره مجازی نیز بحث های زیادی وجود دارد.
شما باید این موضوع را مد نظر خود قرار بدهید که حتما بعد از خرید شماره مجازی تلگرام سشن های آن را چک کنید تا استفاده ایمن تری داشته باشید.
 
این موضوع برای واتس اپ ایمنی بهتری دارد.
 
طبعا وقتی شما میخواهید با کاربران سایت یا آژآنس و یا مشتریان خود ارتباط داشته باشید و نمیخواهید از شماره شخصی خودتان استفاده کنید که اکانت خصوصی شما نیز هست میتوانید از اکانت مجازی و یا خط مجازی استفاده کنین که این کار برای شما راحتتر میشه اما برای این که انتخاب درستی داشته باشید باید مشاوره خوبی نیز دریافت کنید که در همین راستا میتوانم در خدمت شما دوستان و عزیزان گرامی باشم.
 
برای اطلاعات دقیق تر به بنده در تلگرام یا واتس اپ به شماره 09120918818 پیام بدهید تا اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار بدهم.
 
خلاصه کلام این که را برای فروش موجود داریم که میتوانید برای خرید پیام بدهید.
 
کساین که به سابقه بنده ایمان ندارند و میخواهند خریداری کنند میتوانند به شماره 912 که برای تماس قرار داده ام استناد نمایند.