شماره مجازی واتس آپ یا تلگرام یا برای هر شبکه اجتماعی کاربرد داره هم کاربرد مناسب و به جا داره و هم کاربرد منفی و مزاحمت داره هر دو جنبه رو باید در نظر گرفت درست مثل همین اینترنتی که داریم استفاده میکنیم دقیقا هم کاربرد مثبت و مفید داره و هم موجبات آزار و اذیت عده ای رو فراهم کرده که نباید فقط یک طرفه پیش قاضی رفت و هر دو جنبه رو باید در نظر گرفت.
 
از اینترنت برای آسان کردن کار مردم و خیلی خدمات مثبت و انتقال بهتر و آسانتر پول و خرید های راحت و خدمات مفید… استفاده میشه و در کنارش ممکنه تهدیدات زیادی برای کودکان داشته باشه یا با اینترنت حساب کسی هک بشه و …
 
پس هر خدمات نوینی که به بازار وارد میشه هم جنبه مثبت داره و هم جنبه منفی داره که باید هر دو جنبه رو همواره در نظر داشت.
 
این امر برای شماره مجازی هم صادق هست که ممکنه شخصی نیاز به خط های متعدد داشته باشه تا بتونه به کاربر هاش پیام های دسته بندی شده بفرسته یا برای بازاریابی نیاز داشته باشه یا برای تبلیغات مفید و موثرش استفاده کنه.
 
واتس اپ هم پیام رسان معروف دنیاست محبوب ترین پیام رسان دنیاست که متعلق به شرکت مارک زاکربرگ هست که بعد از پروژه موفق فیسبوک این پیام رسان را خریداری کرد.
 
برای واتس هم اکانت مجازی بخرید و برای کارهایتان استفاده کنید تا بتوانید به راحتی بدون اینکه خط شخصی خود را برای کارهایتان استفاده کنید از یک خط دیگر با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید.
 
شماره مجازی واتس اپ برای کشورهای مختلفی موجود داریم تعداد پایین و کم بهتر است استفاده کنید
 
همانطور که میدانید در واتس اپ مثل تلگرام نیست که ما با ایدی بتوانید پیام بدهید و در هر صورت شماره شما نمایش داده میشود و شاید شما نخواهید که شماره تان برای مشتری و همکار یا شاگردانتان نمایش داده شود و برای این کار به راحتی میتوانید از خط مجازی واتس اپ بهره بگیرید که برای خرید میتوانید به بنده در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید که شماره من 09120918818 میباشد.