شماره مجازی چیست؟

خارج از بحث استفاده ای که از شماره های مجازی فعال شده تلگرام برای تبلیغات استفاده میشه میخوایم ببینیم که واقعا شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی یک شماره ای است که برای داشتن آن شما به سیمکارت نیازی ندارید و عملا به صورت مجازی یک شماره به شما داده میشود که میتوانید با آن تماس گرفته یا پیامک ارسال و دریافت کنید.
این خرید شماره مجازی تلگرام رو در حال حاضر میتونید با برنامه هایی مثل تکست پلاس و نکست پلاس و پینگر و اسمارت کال و تالک2 و تکست نو و… دیگر نرم افزارهایی که به شما امکان داشتن یک شماره مجازی رایگان رو میدهند داشته باشین.


اما به نظر شما دلیل اینکه مصرف و خرید شماره مجازی به صورت تجاری دراومده چیه؟
همونطوری که اطلاع دارین توی نرم افزار های پیام رسان حالا به طور مثال تلگرام وقتی شما با شمارتون برای کسایی که توی مخاطبین شما نیستن و به عبارتی غریبه هستن پیام ارسال میکنین وقتی این تعداد ارسال به بالای یک تعدادی ارسال برسه اون پیام رسان شما رو یک اسپم میشناسه اسپم به عنوان شخصی که برای کاربرای اون پیام رسان به طور مثال تلگرام ایجاد مزاحمت کرده و شماره شما رو بلاک یا اسپم میکنه و در اصل اجازه مزاحمت و یا ارسال تبلیغ رو از شماره شما میگیره.


به همین دلیل هست که از زمانی که کاربرای پیام رسانی مثل تلگرام افزایش پیدا میکنه و از اون مهمتر کاربرای یک منطقه خاص از اون پیام رسان بیشتر استفاده میکنن بازار تبلیغات اون پیام رسان بهتر و بهتر میشه راحتتر میشه از اون کسب درامد کرد.
به طور قطع خرید شماره مجازی برای تبلیغ تلگرامی در ایران از هدفمند ترین تبلیغات حال حاضر به حساب میاد که تیم ما در حال حاضر به ساخت این شماره ها مشغول هست تا شما عزیران بتونین به راحتی بیشتری این امر رو انجام بدید.

 

خیلی ها سعی میکنند با نرم افزارهایی مثل تکست پلاس و تکست نو و نکست پلاس و … شماره مجازی رایگان بگیرند که خوب البته که این شماره ها برای تلگرام و واتس اپ و اینستاگرام کد نمیدهند اگر هم نرم افزاری کد بدهد ریپورت هست و حتی اگر بخواهید ریپورت استفاده کنید و یا تحت شرایطی سالم هم باشد آن نرم افزار شماره را بعد از فهمیدن اشتباه رجیستر کردن شما به اشخاص ثالثی واگذار میکند و این کار امنیت اکانت ساخته شده شما در تلگرام و… را به مخاطره می اندازد.
 
از این رو توصیه اکید میشود برای وقتهایی که نیاز شما دائمی و مهم هست به سراغ شماره مجازی ارزان و یا نرم افزاری نروید و اگر پی پال هم داشتید و سایت معتبری را میشناختید ابتدا سوال نموده و از سابقه آن سایت آگاه شده و سپس خرید ارزی خود را انجام بدهید.