شماره مجازی روسیه

بعد از اینکه سایت چینی دیگه عملا برای استفاده و فعالسازی خطوط تلگرام بلا استفاده شد یک مدت دوباره نرم افزارهای رایگان برگشتن و فعالسازی با خط های امریکا از سر گرفته شد بعد از مدتی هم تلگرام خط های تازه فعالسازی شده ی تلگرام رو شناسایی کرد و همونطور که اطلاع دارین شماره امریکا ارسال پیام انجام نمیداد یعنی رجیستر میشد اما ارسالی صورت نمیگرفت.

به هر صورت شماره چین و امریکا به طور کل کنار رفت اما شماره های روسیه یکدفعه رو شد همونطور که اطلاع دارید سرورهای تلگرام در روسیه هستند و اینکه شماره مجازی روسیه با این شرکت همدست هستند یا خیر رو نمیشه مطمئن بود.
آپدیت: شماره مجازی روسیه هم به ایران بسته شد :))))

به هر صورت اوایل که سایت های خط ساز روسی زیاد معروف نشده بودند شماره های مجازی روسیه به صرفه بود و حتی سایت هایی از طریق اونها پول خوبی کسب میکردند. و بودند کسایی که نرم افزار برای این سایتها به فارسی نوشتند و سود نسبتا خوبی بدست آوردند.

اما پس از مدتی یکباره قیمت شماره های مجازی روسیه ای برای تلگرام به 10 روبل افزایش پیدا کرد. و به نوعی سهمیه بندی صورت گرفت تا جایی که به سختی میشد از این سایتها شماره مجازی گرفت و فعالسازی نمود.

به هر ترتیب به سختی میتوان از سایتهای شماره مجازی روسی شماره گرفت و فعالسازی کرد و هم اکنون هستند کسایی که رباتهایی تهیه کرده و روی سایتهای شماره مجازی روسی مستقر ساخته اند تا به محض اینکه تعدادی شماره برای فعالسازی تلگرام فرستاد ان را دریافت و فعالسازی نماید و عملا شماره سازی به صورت دستی خیلی سخت صوت میپذیرد.

به هر ترتیب برای اطلاع از قیمت شماره های مجازی ، خرید تی دیتا و … به شماره 09120918818 در تلگرام پیام بگذارید.

 

قیمت خرید شماره مجازی عمده با قیمت خرید شماره مجازی به صورت تکی خیلی فرق میکند که شما باید تعیین کنید که چه تعداد شماره مجازی نیاز دارید و این موضوع خیلی روی قیمت تاثیرگذار است که ما در خدمت شما هستیم هر تعدادی که بخواهید میتوانیم برای شما عزیزان شماره مجازی تولید کنیم.