شماره مجازی برای رجیستر کردن استفاده میشود اما تفاوت هایی در نوع استفاده از آن ها وجود دارد.
 
شماره مجازی که برای پیام دادن استفاده میشود با شماره مجازی که برای فعالسازی به تنهایی استفاده میشود کمی تفاوت دارد اما نه از نظر قیمت فقط از این نظر که وقتی شما شماره مجازی را برای تلگرام استفاده میکنید این شماره هنگام پیام دادن به شماره طرف برای مخاطب نمایان میشود در صورتی که وقتی این شماره برای اینستاگرام استفاده شده باشید قضیه فرق میکند.
 
در اینستاگرام مخاطبین و کسانی که به آنها پیام میدهید شماره موبایلی که اکانت اینستای شما با آن رجیستر شده را نمیبینند و بیشتر با نام کاربری و اسم شما کار دارند که این امر موجب میشود تا تفاوتی در این میان پدید آید.
 
شاید بپرسید چرا برای اینستاگرام از موبایل خود استفاده نمیکنند خب دلایل مختلفی برای این کار وجود دارد و برخی میخواهند اکانت رسمی خود را فرضا با اکانتی که برای فروشگاه اختصاصی خود در اینستاگرام و یا اکانت کسب و کارشان تدارک دیده اند متفاوت باشد و از این رو از شماره مجازی اینستاگرام خریداری میکنند.
 
اگر شماره مجازی را برای اینستاگرام یا تلگرام میخواهید خرید کنید بنده در خدمت شما عزیزان هستم که کافیست در تلگرام پیام بگذارید تا شما را بیشتر راهنمایی کنم.