شپلی

این صفحه از سایت به اخبار و تحلیل های سهم نماد شپلی یا همان پلی اکریل ایران اختصاص دارد این اخبار از سراسر وب جمع آوری شده و در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد تا بهتر بتوانید تحلیل های خود را انجام داده و نسبت به اقدامات آینده خود تصمیم گیری کنید.

شرکت پلی اکریل ایران در ۲۴ مرداد ۵۳ با مشارکت تعدادی از بانک های تخصصی ایرانی و شرکت دوپان دونمور و بخش خصوصی آمریکا تاسیس شد و در تهران با شماره ۱۹۴۱۳ به ثبت رسید.

در سال های ۱۳۵۷ و ۱۳۶۰ بهره برداری از کارخانه های اکریلیک و پلی استر آغاز گردید و شرکت در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۶۱ با شماره ۴۵۰۰ در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید.

در سال ۷۹ کارخانه اکریلیک ۲ با توجه به طرح های توسعه شرکت و با تولید الیاف و نوار اکریلیک و با سرمایه شرکت، تحت لیسانس اسنیا ایتالیا بهره برداری شد.

موضوع فعالیت های شرکت پلی اکریل ایران با نماد سهام شپلی بر اساس ماده ۳ اساسنامه عبارتست از :

سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در ایجاد، توسعه و راه اندازی طرح های تولیدی صنعتی و معدنی، بازرگانی و خدماتی و خرید و فروش سهام آنها.

مشارکت در سایر شرکت ها از طریق تاسیس یا تعهد سهام شرکت های جدید، خرید یا تعهد سهام شرکت های موجود مرتبط با موضوع شرکت.

احداث و توسعه کارخانجات تولید نخ و الیاف پلی استر، نوار و الیاف اکریلیک در ایران و فروش محصولات آن ها در داخل و خارج از کشور.

 بطورکلی اقدام و مبادرت به کلیه عملیات صنعتی، تجاری و خدماتی مرتبط با موضوعات فوق الذکر.

اگر مطلب یا خبری در خصوص سهام شپلی دارید خیلی خوشحال میشویم آن را به ما در جریان بگذارید و بصورتی هست که با همگان آن را در جریان گذاشته اید چرا که در گروه شپلی که عمومی نیز هست میتوانید این کار را انجام دهید.

اگر هم متوجه نمودار ها و آمار ارقام موجود نمیشوید هیچ اشکالی ندارد چرا که به سادگی همه مطالب را میتوانید با کتاب های جامع آموزش بورس از پایه تا پیشرفته فرا بگیرید.


?«شپلی» همچنان بسته می‌ماند

?زهرا زارع مدیر ناشران بازار پایه در خصوص بازگشایی نماد شپلی در گفت‌وگو با صدای بورس گفت: قرار بر این بود نماد شرکت پلی اکریل ایران در تاریخ ۱۶ تیر ماه بازگشایی شود اما مجددا تعلیق خورد و بسته ماند «شپلی» تا ۳۰ تیرماه تمدید شد.

?وی افزود: اگر شرکت بتواند تا تاریخ مذکور مشکل خود را حل کند، نماد «شپلی» بازگشایی می‌شود، در غیر این صورت نماد شرکت همچنان بسته خواهد ماند. بنابراین نمی‌توان تاریخ دقیقی را برای بازگشایی نماد اعلام کرد.

?زارع یادآور شد: مدتی قبل نامه‌ای از اعضای هیئت مدیره جدید شرکت که بر اساس رای شورای تامین استان اصفهان انتخاب شده بودند، به دست ما رسید. آنها از ما درخواست توکن کردند اما به دلیل اینکه هنوز توکن نگرفته بودند، در خواست کردند تا نماد بسته شود تا بتوانند توکن دریافت کنند. اعضای هیئت مدیره قبلی بنا بر نظر مراجع قضائی خلع ید شده‌اند.

?وی ادامه داد: بنابراین نماد شرکت پلی اکریل تعلیق شد اما متاسفانه تاکنون این شرکت نتوانسته فرآیند حقوقی مربوط به ثبت صورت جلسه انتخاب اعضای هیئت مدیره و گرفتن توکن را انجام دهد.

?به محض انجام شدن این فرآیندها، نماد «شپلی» بازگشایی می‌شود اما نمی‌توان زمان مشخصی را برای آن اعلام کرد.

 


#شپلی پیرو تعلیق نماد معاملاتی، موضوع بند 7 ماده 13مکرر2 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می‌رساند؛ با توجه به عدم رفع ابهام، تعلیق نماد معاملاتی به استناد تبصره 1ماده مذکور حداکثر تا تاریخ 1399/04/30 ادامه می یابد.

 


 

بستن بودن ادامه دار در #شپلی

▪️ منبع : کانال اقتصاد نوین
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/3 ،12:14:47


#شپلی
این نماد در حال حاضر رو حمایت خیلی مناسبی قرار گرفتهبا توجه به مسیری که اصلاح زمانی بوده طی کرده در حال حاضر توانایی رشد مناسب از همینجا تا قیمت 1500 برای این نماد تحلیل میشود

???

▪️ منبع : کانال استراتژی برتر
▪️ زمان ارسال پست : 1399/3/23 ،18:05:03

حمایت در سهام شپلی


#شپلی
در حال آخرین گام های تکمیل الگوی اصلاحی
هدف اولیه 1000-1200
هدف میان مدتی 2500

▪️ منبع : کانال سهام تحلیل
▪️ زمان ارسال پست : 1399/3/22 ،12:05:56

تحلیل تکنیکال شپلی


#شپلی با این صف خرید میلیونی، ماه‌ها سکوت کرده بود. احتمالا حرفایی دارد که هنوز نگفته است و من بعد تصمیم گرفته سکوت خود را بشکند و حرف بزند. ?

▪️ منبع : کانال سهام زیرخاکی
▪️ زمان ارسال پست : 1399/3/17 ،11:34:22

چارت و نمودار شپلی


#شپلی
بیشترین ریزش رو طی ۲۰ روز گذشته داشته و همچنان صف فروش سنگینی دارد
با توجه به روند رو به رشد شرکت در گزارشات ماهانه ( گزارش سه ماه خود را ارائه نکرده )
صف فروش فردا روی حمایت معتبری هست در صورت جمع شدن صف فروش میتونه به روند صعودی برگرده یا حداقل یک نوسان مثبت داشته باشد

▪️ منبع : کانال سیتی بورس


#شپلی

سهم پس از اصلاح سنگینی که تجربه کرد در حال رسیدن به محدوده حمایتی مهمی است که در ابتدای هفته پیش رو در مقابل دارد. باید دید واکنش سهم به این محدوده حمایتی به چه صورت است!!
۹ خرداد ۹۹
“تحلیل، سیگنال خرید یا فروش نمیباشد”

✅کانال آموزش+تحلیل سهام

▪️ منبع : کانال آموزش تحلیل سهام