شلرد

اینجا صفحه سهام شلرد یا همان کودشیمیایی اوره لردگان در بورس تهران و بررسی و اخبار این سهم هست و اصلا توصیه ای به خرید و فروش یا نگهداری سهام نیست و فقط برای تحلیل بهتر شما و راحت تر کردن کار شما از بخش های مختلف و کانال های مختلف تلگرام این اطلاعات جمع آوری شده و در اختیار شما قرار میگیرند.

مجتمع پتروشیمی لردگان واقع دراستان چهارمحال و بختیاری  منطقه فلارد در فاصله (55) کیلو متری شهرستان لردگان درحال احداث می باشد. شركت پتروشیمی لردگان درسال1387 تاسیس گردید و به دلیل دسترسی مناسب به منابع آب و گازی و نزدیکی به سه خط لوله گازکشور و همچنین دارا بودن زمین وموقعیت مناسب از نظر تسطیح و  انجام کار زیر بنایی از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار می باشد. محصول تولیدی این شرکت:آمونیاک با ظرفیت تولید روزانه 2050 تن واوره باظرفیت تولیدی روزانه 3250تن می باشد.

گاها ممکن است متوجه نمدارها و آمار و ارقام نشوید که این امر خیلی شایع هست و خیلی از افرادی که پول زیادی در بورس سرمایه گذارید کرده اند اطلاعاتشان در این زمینه جامع نیست که بدین منظور میتوانید پکیج جامع آموزش بورس را مطالعه بفرمایید.

در خصوص اینکه در زیر این پست بخواهید نظر خود را بنویسید یا خیر به شما عرض میکنیم که اگر مطلبتان در خصوص سهام شلرد دقیق و مفید است میتوانید آن را با همگان در گروه شلرد به اشتراک بگذارید.


مطابق با تحلیل دقیقا از محدوده حمایتی قیمتی و زمانی موج بعدی خودش رو شروع کرد و با قدرت در مسیر تحلیل در حال حرکت هست. سهم به تازگی میدلاین کانال دوم رو شکسته و توانایی رشد تا سقف کانال را نیز دارد. شلرد یکی از بهترین سیگنال های کانال عمومی ما بوده.

تارگت: 3100
حد ضرر: 1420

(با توجه به رشد بالای سهم پیشنهاد خرید نیست. افرادی که دارند میتوانند تا تارگت سهم را نگهداری کنند)

▪️ منبع : کانال تحلیلگران موج برتر
▪️ زمان ارسال پست : 1399/5/10 ،16:28:52


قیمت ارایه تحلیل ۴۵۰
قیمت فعلی ۱۳۰۰
تحقق اهداف طی ۳ ماه
بازدهی ۲۰۰٪ طی ۳ ماه

کانال ویژه گاندو تحلیل

با ما همراه باشید

▪️ منبع : کانال گاندو تحلیل
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/20 ،23:13:03

 


#شلرد (اوره لردگان)

مانند بسیاری از نمادهایی بازار از قفس چند ساله رها شده است و در میان مدت توان حرکت به سمت سقف کانال در نزدیکی ۲۰۰۰-۲۲۰۰ تومان را خواهد داشت.

▪️ منبع : کانال سیگنال رایگان
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/12 ،21:38:38

سهم شلرد


#شلرد

سهم در حال رسیدن به اولین هدف خود در محدوده یک هزار تومان است. احتمال اصلاح از این محدودا وجود دارد. سهامداران این سهم تابلو سهم را طی یکی دو روز آتی به شدت تحت نظر داشته باشند.
“تحلیل، سیگنال خرید یا فروش نمیباشد”

✅کانال آموزش+تحلیل سهام

▪️ منبع : کانال آموزش+تحلیل سهام


#شلرد
بروزرسانی (ویو هفتگی)

قیمت 930 تومان

?نماد در محدوده کف خط روند تحلیل شد و اکنون با رشد مناسب به محدوده مرز روانی 1000 تومان رسیده است، در صورت عبور و تثبیت ازاین محدوده تارگت سقف کانال را خواهد داشت

مقاومت ها : باند 965 الی 1000، 1120، 1383 تومان

تاریخ 99.04.03

⚠️#هشدار : این تحلیل شخصی بوده و معیاری برای خرید یا فروش نمیباشد

✨ بازدهی سبز با تیم تحلیلی سیگنال✌️

▪️ منبع : کانال 30Gnal
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/3 ،11:53:49

تحلیل تکنیکی شلرد


?فاز دوم پتروشیمی لردگان در مدار تولید قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛مدیرعامل پتروشیمی لردگان گفت: با راه ان دازی این فاز روزانه هزار و ۶۰۰ تان اوره تولید و پس از ذخیره سازی در مخازن اصلی راهی بازار مصرف در کشور ، خاورمیانه ، اور اسیا ، هند و چین می شود.
آقای محمودی افزود: این محصول در تکمیل فاز به سه هزارو ۲۵۰ تن در روز می رسد که ۷۰۰ نفر کارشناس تولید و بهره برداری در تولید این محصول همکاری می کنند
به گفته وی، در فاز اول این کارخانه تمامی مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی لردگان تولید و به خط اصلی منتقل می شود.
مدیرعامل پتروشیمی لردگان افزود: در فاز توسعه این کارخانه آمونیاک به عنوان محصول اصلی و گرانول ملامین و ازت هم به جمع محصولات این کر خانه اضافه می شود.
به گفته وی، پتروشیمی لردگان به عنوان بزرگترین پتروشیمی غرب کشور و بزرگترین واحد صنعتی کشور در اواخر تابستان به بهره برداری می رسد.

▪️ منبع : کانال Bourse planner
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/3 ،08:29:00


#شلرد از نمادای شیمیایی بازار پایه که بعد از اصلاح قیمتی جالب، روند صعودی خوبیو به خودش گرفته و تا حدودی سهم خشک شده. برای ورود در جای مناسبی قرار گرفته و ریسک به ریوارد جالبیم داره.
⛔️حد ضرر: 810
✅اهداف: 950 و 1100
پرسود باشین.

▪️ منبع : کانال بورس شارپ (آموزشی)
▪️ زمان ارسال پست : 1399/3/30 ،13:31:52

تحلیل و بررسی سهم شلرد


#شلرد،مقیاس روزانه

پیشتر قبل از رالی صعودی اخیر (۱۲ آذر ماه ۹۸) در محدوده 3025 ریال بررسی و به آغاز موج افزایشی آن اشاره گردید که با اندک تغییراتی تا بازه قیمتی 8272 ریال و مرز تارگت تعیین شده در نمودار قبلی معادل (169%) رشد کرد، حال پس از 17 درصد افت بار دیگر به موقعیت کنونی خود در تراز 23% فیبوناچی(سطح 6875 ریال) واکنش مثبت نشان داده است که میتواند طی یک روند میان مدت به سمت تارگت 11824 ریال و فراتر از آن حرکت کند.

۹۹/۳/۲۲

▪️ منبع : کانال بورس پلنر
▪️ زمان ارسال پست : 1399/3/22 ،13:33:52

مقیاس روزانه شلرد


سهم بعد از حرکت شارپی که داشت یه اصلاح کوتاه رو شروع کرده بود که دقیقا تو محدوده حمایتی زمانی و قیمتی حمایت شد.
اگه دقت کنید وقتی سهم به خط عمودی یا حمایت زمانی اول رسیده روندش از نزولی به خنثی تغییر کرده و امروز که به حمایت دوم (خط عمودی سبز رنگ) رسید روندش از خنثی به صعودی تغییر کرد و در انتهای بازار صف خرید تشکیل داد. به نظر میرسه حرکت جدیدشو شروع کرده.

تارگت اول: 940
حد ضرر: 690

▪️ منبع : کانال تحلیل گران موج برتر
▪️ زمان ارسال پست : 1399/3/17 ،13:01:14


#شلرد

یکی از زیباترین چارتی هست که تاحالا دیدم و تحلیل کردم. بازار رشد میکرد اما این سهم درجا میزد. برخی از بنیادی کارها و کسانی که اعتقادی به تکنیکال ندارن بارها گفته بودن چه سهم مزخرفیه!!!چیزی که این دوستان عزیز نمیدونستن این بود که سهم داره بر اساس قوانین الیوتی الگوی اصلاحیشو تکمیل میکنه.

همونطور که تو تحلیل قبلی مشاهده میکنین اشاره شد که سهم در انتهای الگوی اصلاحی خودش قرار داره و بعد از تکمیل الگوی اصلاحی حرکت شارپی رو مطابق با تحلیل و پیش بینی شروع کرد و امروز هم با صف خرید سنگین همراهه.

تارگت اول: 940

▪️ منبع : کانال تحلیل گران موج برتر
▪️ زمان ارسال پست : 1399/2/22 ،11:33:17