سمگا

در اینجا گلچینی از تحلیل نماد سمگا از فضای مجازی را در اختیار شما قرار خواهم داد. این تحلیل ها توصیه ای به خرید و فروش سهام گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی نیست و کاملا رایگان از سراسر وب برای بررسی بهتر شما تقدیم حضور میگردد.

شرکت «گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران – سمگا» (با نماد «سمگا» در فرابورس) به‌عنوان نخستین هلدینگ تخصصی گردشگری، شركت مادرتخصصی و بازوی اجرایی گروه مالی گردشگری در حوزه گردشگری و هتلداری است. چشم‌انداز سمگا تا افق 1404، تبدیل شدن به نماد توسعه گردشگری در کشور و شناخته شدن به‌عنوان یکی از سه برند برتر گردشگری در منطقه است.

در این راستا، سمگا مأموریت خود را ارائه خدمات در بخش‌های مختلف زنجیره توسعه فعالیت‌های گردشگری تعریف کرده است؛ 12زنجیره‌ کاملی شامل شناسایی، بررسی و انتخاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ایجاد ساختار مشارکت، سرمایه‌گذاری، جلب مشارکت‌های سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی در فرصت‌های سرمایه‌گذاری شاخص گردشگری، مرمت و بازسازی بناهای تاریخی، برندینگ و بهره‌برداری و مدیریت این مجموعه‌ها. این مجموعه خدمات در پروژه‌هایی مانند هتل‌ها، مجتمع‌های خدماتی و رفاهی، مجموعه‌های اقامتی و پذیرایی و مجتمع‌های توریستی و نیز فعالیت‌های خدماتی در این حوزه (شامل استارت‌آپ‌های حوزه گردشگری) ارائه می‌شود. این شركت همچنین به‌عنوان یك هلدینگ سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه را نیز در دستور كار خود قرار داده است.

برخی از دوستان میپرسند دوست داشتند که خودشان نیز در بحثها شرکت داشته باشند که از این رو بر آن شدم تا گروهی نیز در خصوص سهام گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی راه اندازی کنم که چنانچه شما عزیزان نیز دوست داشتید میتوانید در گروه سمگا شرکت داشته باشید.

و اگر در مباحث پایه تا پیشرفته درخصوص بورس مشکلی داشتید کتابهایی ترجمه و تهیه شده اند که میتوانند نیاز شما را برطرف سازند و بدین منظور میتوانید آموزش جامع بورس در فتحی وب را مطالعه بفرمایید.


قرار بر بسته شدن حق تقدم ها ست بالاخره
از کثیف ترین بازی های بازار این چند ماهه روی سمگا اجرا کردند
با بسته شدن حق تقدم ها باید انتظار یک رشد برای این ….مرده هم داشت

▪️ منبع : کانال محمد حسین جباری

 


✅”سمگا” طی دوره یک ماهه ؛با افزایش ۶۶۷ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال به ۴۴ هزار و ۴۳ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال رسید.

▪️به گزارش کانال اخبارمجامع وشرکت هابه نقل ازکدال ، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با سرمایه ثبت شده ۳ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

⬅️گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۳۹ میلیارد و ۳۰۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۱۵۴ میلیارد و ۴۵۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

⬅️بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۲۱ میلیارد و ۸۳۲ میلیون ریال به ۸۱۷ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال رسید. در حالی که ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با افزایش ۶۶۷ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال معادل یک هزار و ۸۲۱ میلیارد و ۷۳۳ میلیون ریال محاسبه شد.

⬅️”سمگا” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۳۱ میلیارد و ۴۶۴ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۲۰۳ میلیارد و ۸۱۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۷۲ میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

⬅️گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۰۹ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال خریداری کرد.

 


#سمگا (آپدیت)

اهداف میان مدت طبق چارت مشخص است، طبق تحلیل رفتار کردن هنریست که بازار ما بلد نیست!!!

▪️ منبع : کانال سیگنال رایگان
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/7 ،10:05:45


#سمگا
اپدیت
دوباره در حال نزدیک شدن به خط روندی که نوسان گیرها طی چند ماه اخیر متاسفانه بارها استفاده کرده اند
به دلیل ده درصدی بودن جولان گاه نوسان گیرهاست
دوباره به این خط روند داره نزدیک میشه آماده یک رالی دیگر
البته در طی پنج ماهه اخیر هم سمگا 300% بازدهی داشته
پس سهامداری با سمگا هم بد نبوده
سمگا کم ریسک ترین های بازار است

▪️ منبع : کانال محمد حسین جباری
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/6 ،20:22:23

تحلیل سهام سمگا تکنیکی


 

درخواستی #سمگا روی خط روند محکم و سقف کانال با اهداف میدلاین و سقف کانال جدید

▪️ منبع : کانال راه سبز
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/6 ،18:17:55

تحلیل سهام با نماد سمگا

 


 

اهداف میان مدت طبق چارت مشخص است، طبق تحلیل رفتار کردن هنریست که بازار ما بلد نیست!!!
▪️ منبع : کانال سیگنال رایگان
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/3 ،22:06:01

تحلیل سهام میراث فرهنگی و گردشگری


 

#سمگا
گزارش فعالیت ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1399/03/31

▪️گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران طی عملکرد 1 ماهه منتهی به خرداد 1399 از محل واگذاری سهام 72,441 میلیون ریال سود محقق نموده که نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل %478 رشد داشته است.

▪️«سمگا» با سرمایه ثبت شده 3,000,000 میلیون ریال طی عملکرد 3 ماهه سال مالی منتهی به 1399/12/30 از محل سود سهام محقق شده 1,210 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل %40 رشد داشته است.

1399/04/03 17:32:33
➖➖➖➖⬇️⬇️⬇️⬇️

▪️ منبع : کانال کدال۳۶۰
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/3 ،18:33:58

تحلیل بنیاری سهام سمگا


 

▪️ منبع : کانال ثروت در بورس
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/2 ،22:13:57

تحلیل سمگا


 

#سمگا
سهم در حال پولبک به سقف شکسته شده کانال صعودی
هدف سهم 3440

▪️ منبع : کانال آرشیو تحلیلی(حمید تنها)
▪️ زمان ارسال پست : 1399/4/1 ،11:48:17

تحلیل جدید سمگا


 

#سمگا
نکته مثبت گزارش سمگا برای سال 98 اینه که سود شرکت همه عملیاتی هست برعکس سالیان پیش
دلیلش هم به سود رسیدن زیرمجموعه ها و درآمد حاصل از تقسیم سود زیرمجموعه هاست

▪️ منبع : کانال محمد حسین جباری
▪️ زمان ارسال پست : 1399/3/31 ،10:06:14

تحلیل بنیادی سمگا

 


 

#سمگا

قیمت 2445تومان

?نماد در تایم فریم هفتگی در حال خروج از کانال بلند مدتی خود میباشد نماد در صورتی که بتواند بالایی مقاومت 2200 تومان تثبیت کند میتواند حرکت خوبی داشته باشد

تاریخ 99.03.31

⚠️#هشدار : این تحلیل شخصی بوده و معیاری برای خرید یا فروش نمیباشد

✨ بازدهی سبز با تیم تحلیلی سیگنال✌️

▪️ منبع : کانال 30Gnal
▪️ زمان ارسال پست : 1399/3/31 ،11:11:13

تحلیل تکنیکال سمگا