ساخت شماره مجازی بدون ریپورت

شماره مجازی بدون ریپورت که قابلیت ارسال به ایران را داشته باشد برای فروش موجود است که خواهشمند است برای اطلاعات بیشتر در داخل تلگرام برای بنده پیام بگذارید و برای خرید اقدام کنید. با نرم افزار های رایگان هیچوقت بعد از سال 95 نشد شماره مجازی بدون ریپورت بسازیم.


شماره های مجازی که بنده برای فروش گذاشتم قابلیت ارسال به شماره های ایرانی را داشته و برای اطمینان شما تست میشوند که قبل از تحویل به شما با آن شما به شما پیام فرستاده میشود.

شماره های روسیه به کل از کار افتاده اند که دیگر شماره های روسیه بدون ریپورت وجود ندارند و اگر هم وجود داشته باشند تولید خیلی قبل است که تعداشان نیز محدود است.

برای خرید و اطلاعات بیشتر در داخل تلگرام برای بنده پیام بگذارید
09120918818

 
دوستانی هستند که سوال میکنند فرضا ما میخواهیم پانزده هزار تومان به حساب شما واریز کنیم و روی چه حسابی باید این کار را انجام بدهیم
شما از کجا معلوم که پول ما را نخورید.
خب در ابتدا که این سوالها از بنده میشد کمی ناراحت میشدم اما پس از مدتی عادی شد
حق هم دارند به هر حال در خرید های آنلاین زیاد سر مردم کلاه گذاشته شده
اول باید به این نکته دقت کنید که کسانی که از درگاه های واسط خریداری میکنند و آنلاین مبلغ پرداخت میکنند علاوه بر اینکه امکان فیشینگ وجود دارد نمیتوان مطمئن بود که درگاه جمع آوری نشود و سرشان کلاه نرود.
اما شما وقتی مبلغی را میخواهید کارت به کارت کنید امکان فیشینگ و برداشت مبلغ اضافی وجود ندارد همچنین امکان رهگیری در کارت به کارت خیلی بیشتر است.