دلار تا چند میخاد بره بالا؟ تا کجا دقیقا میره بالا؟ بخریم یا بفروشیم؟

دلار رو نگه داریم یا نه؟ ما پایین اومدن دلار رو میبینیم؟

تا کی دلار میره بالا چرا متوقف نمیشه؟ آیا این وسط اونا که دلار خریدن سود میکنن یا فقط سرمایشونو حفظ میکنن؟

درآمدمون رو به دلار کنیم یا به ریال؟ اگر دلار بره بالا همه بازنده ایم یا نه؟

تا کی باید نرخ دلار رو ببینیم و اعصابمون خورد باشه؟

بیخیال این بحثا بشید نذارید افکار ناراحت کننده وارد ذهنتون بشه بجاش راهی پیدا کنید که بشه درآمدتون رو بیشتر کنید راهی رو پیدا کنید که درآمدتون رو به نرخ روز بکنید و ضرر نکنید وقتی کاری از دستتون برنمیاد بهتره خودتون رو ناراحت نکنید این چیزیه که واسه 80 میلیون ادم دیگه هم هست.

همه ما نمیتونیم از ایران بریم اینجا سرزمین اجدادی ماست ما متعلق به این خاکیم پدر و مادرمون اینجان جای دیگه بهش تعلق نداریم نمیفهمیمشون درکشون نمیکنیم سخته واسه ما. حداقل برای خیلیامون سخته و شدنی نیست.

از طرفی هم میخایم که درآمدمون رو بالا ببریم. میخایم اجناس وارداتی بخریم که با دلار تهیه میشن و روز به روز قیمتشون بالا میره به هر ترتیبی که شده میخایم خودمون رو وفق بدیم. بهترین راه اینه که از استعدادامون استفاده کنیم درآمدمون رو دلاری کنیم. توانایی هامون رو کشف کنیم از تحصیلات و غیره بهره ببریم تو این راه.

8 میلیارد آدم رو کره زمین هست و ما 80 میلیون نفر هستیم به عبارتی یک درصد جمعیت زمین ایرانی هستند. در این دنیای تکنولوژی و عصر ارتباطات قطعا بیش از یک درصد کره زمین میتونن از اینترنت درآمد داشته باشند. چیزی که واضحه اینه که قطعا همه ایران نمیتونند و نمیان که حتی تلاش کنند درامد دلاری داشته باشند اما خواستم بدونید جا برای همه هست.

پس به جای اعصاب خوردی و بذر ناامیدی کاشتن بهتره که بیایم راه درست رو پیدا کنیم. در همین راستا یک کتاب الکترونیکی برای شما عزیزان تدارک دیده شده برای کسب درآمد دلاری در ایران با اینترنت که شاید همه میتونن استفاده کنند و این کتاب رو رایگان هم قرار داده نشده تا هم درآمدی باشه هم اینکه چیزی که رایگان بدست بیاد قدرش دونسته نمیشه.

امیدوارم جدی بگیرید.