فروش شماره مجازی

اگر استفاده کننده از تلگرام باشید قطعا در جریان هستید که نرم افزار تلگرام پیشرفت های زیادی داشته است از جمله آپدیت هایی در زمینه ساخت گروه ها و آپدیت هایی در زمینه تعیین میزان دسترسی ادمین ها تا ادیت و حذف پیام در چت های خصوصی و دیگر گروه ها

 
گذشته از همه بحث های تاریخچه شماره مجازی و چگونگی ساخت و تولید آنها و نیز کابردهای که داشته و خواهد داشت اگر چنانچه لازم دارید تا روی گوشیتان به جز شماره ای که اکنون موجود دارید یک شماره مجازی نیز با شماره خارج از کشور داشته باشید تا بتوانید پیام بدهید به راحتی میتوانید این شماره را خریداری بنمایید.

اما همانطور که میدانید این آپدیت ها فقط به این قسمت منحصر نشد و در زمینه شناخت اسپمر ها و مزاحم ها نیز پیشرفت های زیادی داشته است که از آن جمله میتوان به شناخت شماره های مجازی خاص اشاره کرد.

تلگرام یک سری از شماره های مجازی را به سرعت شناسایی میکند و آن ها را دیلیت اکانت کرده و حذف میکند به نحوی که پس از حذف شدن دیگر نمیتوان با آن شماره اکانت تلگرام ساخت و شماره مجازی که بن شود دیگر قابل رجیستر کردن با تلگرام نمیباشد.

از عوامل تشخیص شماره مجازی توسط تلگرام میتوان گفت که الگوریتم رفتار شناسی را پیاده کرده است و نوع رفتار اسپمر های مجازی که شماره های مجازی هستند را تشخیص میدهد که از این عوامل میتوان به ایپی های یکسان و پیام های یکسان اشاره کرد.

همچنان برای خرید شماره های مجازی میتوانید برای بنده در تلگرام پیام بگذارید.