سیگنال خرید و فروش بورس

چیزی که به نام سیگنال بورسی باب شده به این معناست که به شما میگویند بخرید یا بفروشید اما سیگنال یعنی به شما بگویند در چه رنج قیمتی وارد شوید و تارگت فروش چند هست و حد ضرر این سهم چیست به این معنی که وقتی به این قیمت رسید به این سود قانع باشید و بفروشید و اگر به این قیمت رسید ممکن است پایینتر رود و ضرر را بپذیرید و خارج شوید.

سیگنال های خرید و فروش همواره از مدتها قبل وجود داشته و عمدتا خود کارگزاریها نیز در این باره به مشتریانشان مشاوره هایی را ارائه میدادند که برای خرید و فروش شدن سهم و نیز ارائه خدمات بهتر به مشتریانشان بود اما نکته های پنهانی در این میان وجود دارد که حتما باید به آنها توجه شود.

هرجا پول باشد کلاهبردار هم پیدا میشود

خیلی از افراد در حال سو استفاده از این سیگنالها هستند و ممکن است شما از خیلی از ابعاد این موضوع بی خبر باشید معمولا کسانی به دنبال خرید سیگنال میروند که توانایی تحلیل نداشته باشند و اطلاعی هم در این زمینه نداشته باشند وگرنه کسی که به توانایی تحلیل خود مطمئن هست به سیگنال اشخاص دیگر اعتماد نمیکند.

مشاهده شده که به اسم سیگنال های رانتی فقط برای اینکه به شما بگویند از میان سهم های موجود در بازار فلان سهم را بخرید تا سه میلیون تومان نیز از اشخاص دریافت شده است که واقعا جای بررسی بیشتری دارد.

اینکه خرید گروهی میتواند یک سهم را جا به جا کند قابل انکار نیست اما آیا همه آنهایی که وارد میشوند سود میکنند یا خیر؟

افراد زیادی کانال های بورسی راه اندازی میکنند و ممبرهای زیادی را به طرق مختلف جذب میکنند و پس از مدتی ایشان را دعوت به حضور در کانال وی آی پی با دریافت مبالغ زیادی میکنند که به ایشان سیگنال بدهند و یا تک سیگنال میفروشند و یا سبد گردانی میکنند که حتما امثال اینها را دیده اید چون تعدادشان بسیار زیاد شده است.

در بورس فقط به خودتان اعتماد کنید

مطمئن باشید کسی که سیگنال خرید یک سهم را میدهد خودش آن سهم را در کف جمع کرده و اکنون که پرتفوی خود را بسته به شما میگوید که خرید کنید که از سهم حمایت شود این فقط بهترین حالت است که حالا حالت های بدتری هم وجود دارد مانند اینکه یک سهم در حال ریزش و افت است و صاحب کانال به اشخاص حقیقی یا حقوقی که سهامداران عمده آن سهم هستند پیشنهادات مختلفی میدهد که من این تعداد ممبر دارم که دارای سرمایه های زیادی هستند و اگر سیگنال خرید شرکت شما را بدهم میتوانید تا این قیمت رشد کنید.

مسائل مختلفی در این میان وجود دارد البته یک سایت سال قبل در حال فعالیت بود که افراد مختلف که خود را صاحب سبک و دارای هویت بورسی میدانستند در آنجا سیگنال میدادند و در بلند مدت این افراد و رزومه ایشان مقایسه میشد که به نظرم نسبت به دیگر ایده ها سایت بهتری بود البته با دستور سازمان بورس فیلتر شد با اینکه نماد اعتماد الکترونیک هم داشت و اسم از ایشان نمیبرم که تبلیغات نشود و اگر حوصله مطالعه نداشتید و واقعا توانایی نداشتید بهترین راه خرید سیگنال این سایت بود و هنوز هم با فیلتر شکن میتوان از آن استفاده کرد اما محبوبیت گذشته را شاید نداشته باشد.

باز هم به شما پیشنهاد میکنم حتما توانایی خود را بالا ببرید و هیچکس جز خود شما دلش به حال سرمایه شما نمیسوزد و برای اینکه بهتر بتوانید تحلیل کنید اصلا لازم نیست دوره های چند میلیونی شرکت کنید و تنها کافیست منابع لازم برای آموزش بورس را مطالعه کنید که در این سایت فقط به قیمت 49 هزار تومان فروخته میشود و کامل و جامع هم هست.

در یک جمله و به طور کلی میتوان به همین مثال استناد کرد که بجای اینکه به کسی ماهی بدهید به آن شخص ماهیگیری یاد بدهید.

پرسودباشید.