قیمت و نحوه خرید شماره مجازی واتس اپ

پس از فیلترینگ دائمی تلگرام پیام رسان واتس آپ به عنوان پیام رسان جایگزین تلگرام معرفی شد که انتخاب آن توسط عموم مردم پذیرفته شد و اکثر گروه‌های خانوادگی به واتساپ نقل مکان کردند.

در هر شبکه اجتماعی نیز برای تبلیغات فضا هست و همواره کسانی که به پیوی افراد می روند و خدمات خود را معرفی می‌کنند نیاز به شماره مجازی برای آن شبکه اجتماعی دارند و پیام رسان واتس اپ نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد.

انواع شماره مجازی برای شبکه واتساپ موجود می باشد و شما میتوانید واتساپ خود را با انواع شماره های مجازی فعال کرده و فرضا اکانت واتساپ آمریکا یا روسیه یا چین یا مصر را داشته باشید و از آن استفاده کنید.

فروش شماره مجازی برای واتس آپ

برای خرید شماره مجازی واتساپ می توانید در تلگرام یا واتس آپ به بنده پیام داده و پس از دریافت قیمت و واریز شد مبلغ به صورت آنلاین شماره را دریافت کرده و کد مربوطه را نیز دریافت نمایید.

در خدمت شما هستیم و به جز واتساپ انواع شماره مجازی برای شبکه های اجتماعی نیز به صورت آنلاین در اختیار شما را در صورت نیاز قرار خواهد گرفت.

اخیرا به دلیل فیلتر تلگرام و قطع و وصلی ان با کمی تاخیر جوابگوی پیام شما در تلگرام هستم و اگر میخواستید که خیلی سریع پاسخ دریافت کنید میتوانید از طریق واتس اپ نیز به بنده پیام بدهید.