خرید شماره مجازی برای واتساپ و یا تلگرام بهتر است؟

اوایل که یاهو مسنجر بود را کاری نداریم ما کمی که جلوتر بیاییم و اندکی اینترنت موبایلی فراگیر بشه بعد از نیمباز و کیک و وی چت که پیام رسان  های اولیه ای بودند که ایرانی ها از آنها استفاده میکردند وایبر به یکباره فراگیر شد اما مدت زیادی نگذشت که البته در همان مدت کم هم فروش شماره مجازی انبوه برای وایبر و تبلیغات در وایبر فراگیر شد اما کمی بعد تلگرام پیام رسان اصلی ایرانیها برای ارتباط با یکدیگر شد.
 
تلگرام باعث شد خیلی کسب و کارها در اینترنت شکل بگیرد باعث بوجود آمدن کسب کار های خانگی شد که شاید اگر خود دولت قصد داشت آنها را ایجاد کند باید هزینه های هنگفتی را صرف این کار میکرد در اصل تلگرام با ایجاد کانال و بوجود آوردن این آپشن برای کاربرانش در ایران باعث شد کسب و کار های مختلفی شکل بگیرد که اکثرشان مفید بودند.
 
به هر حال اسپمینگ جزو لاینفک اینترنت چه در ایمیل و چه در تبلیغات موبایلی هست اما تلگرام توانست باگ های خود را ببندد و بعد از مدتی نشد که با شماره مجازی تبلیغات انبوه ارسال کرد و تلگرام این کار را شناسایی میکرد. اما همچنان استفاده شخصی از شماره های مجازی باقی ماند و مردم در حال خرید شماره مجازی برای استفاده شخصی خود بوده و هستند.
 
متاسفانه با وجود همه مزایایی که در ارتباط با تلگرام خدمتتان عرض کردم با توجیهات غیر منطقی تلگرام را فیلتر کردند و هم اکنون نیز فیلتر هست اما عده ای همچنان با استفاده از فیلتر شکن از تلگرام به عنوان پیام رسان اصلی میکنند و در کنار آن واتس اپ را هم نصب دارند اما عده دیگری هم از نصب فیلترشکن های مختلف و قطع و وصل شدن آنها خسته شدند و از واتساپ به عنوان پیام رسان اصلی استفاده میکنند اما تلگرام را هم نصب دارند و هر زمان بتوانند آن را چک میکنند.
 
تلگرام بعد از آمدن کانال هایش تبدیل به رسانه شد و فقط یک پیام رسان نبود که بتوان به راحتی آن را حذف کرد و از سر راه برداشت. توهم مهاجرت به پیام رسان داخلی هم راه به جایی نبرد و فقط عده ای وام های بدون بهره گرفتند تا با یک میلیون تومان آن پیام رسان راه اندازی کنند و 4 میلیارد و 999 میلیون تومان دیگر را در بازار ارز و املاک و سکه سرمایه گذاری کرده و سود خوبی به جیب بزنند. کاربران ایرانی یا در تلگرام ماندند یا به واتس اپ آمدند!
 
ما شماره مجازی را برای واتس اپ نیز داریم و این شماره مجازی را میتوانید از بنده خریداری کنید که خیلی سخت تر از تلگرام کد میدهد و اذیت میکند و ممکن است با دشواری کد بدهد و کمی داستانش متفاوت است!
 
در خود نرم افزار اصلی تلگرام شما میتوانید سه تا اکانت داشته باشید و با سه شماره مختلف سه تا اکانت داشته باشید و کلی هم نرم افزار داریم که با سرورهای تلگرام کار میکنند مانند پلاس و موبوگرام و …

اما واتساپ اینگونه نیست و شما باید واتساپ بیزنس و یا واتساپ جی بی را نصب کنید که دارای تبلیغات هست تا بتوانید در کنار واتساپ اصلی یک شماره مجازی یا اکانت دیگر هم داشته باشید و اینگونه است که شماره مجازی برای واتساپ نیز فروش دارد! حتی برای اینستاگرام هم برای رجیستر کردن اکانت میتوانید از شماره مجازی استفاده کنید.

برای خرید شماره مجازی چه واتساپ و چه تلگرام میتوانید به بنده پیام بدهید تا در خدمت شما باشم 09120918818

شماره مجازی تلگرام یا واتساپ بهتره؟