خرید خط مجازی تلگرام

به جز شماره مجازی برای تلگرام من قادر هستم تا شماره مجازی واتس اپ و دیگر شبکه های اجتماعی را نیز برای شما فراهم آورم.
خط مجازی تکی برای استفاده شما عزیزان فراهم شده است که میتوانید به صورت شخصی از خط مجازی تلگرام با شماره خارجی برای انجام امور خود بهره ببرید.
 
قیمت ارزان نیز شعار بنده هست اما باید دقت داشته باشید که هر ارزانی بی دلیل نیست و بدانید که شماره های مجازی که بنده در اختیار شما قرار میدهم اختصاصی هستند و همگی خریداری شده از وب سایت های تخصصی میباشند و هرگز از شماره های اشتراکی که عمدتا با نرم افزار های رایگان ساخته میشوند برای فروش استفاده نمیکنم.
 
برای خرید تکی و یک دانه ای شماره مجازی در خدمت شما هستم اما برای تعداد انبوه نیز میتوانید با بنده تماس بگیرید.

با توجه به محدودیت هایی که تلگرام برای ارسال پیام به افراد ناشناس قرار داده کار رو یکم سخت کرده و بلاک شدن شماره ها رو بیشتر کرده.

با این تفاسیر نیاز به شماره و یا همان خط مجازی جدید بیشتر از قبل شده.

اگر بیشتر از روزی 35 تا پیام ارسال کنید برای همه شمارتون بلاک میشه و اگه کسایی که براشون پیام ارسال میکنین شمارتونو اسپم کنن بلاک میشید.

از این رو ما حاضر هستیم شماره های مجازی آمریکا را فعال کرده و آن ها را در اختیار شما به صورت فعال شده به هر فرمتی که نیاز داشته باشید اعم از tpa و tdata قرار دهیم.

قیمت رو تا حد امکان پایین آوردیم و برای تعداد بالای 3000 شماره با قیمت هر شماره … تومان در خدمت شما عزیزان هستیم.

برای خرید شماره های مجازی تلگرام همچنان میتوانید تماس بگیرید.

در تلگرام پیام بگذارید رسیدگی میشود.
09120918818

اکثر خرید ها این روزها تکی شده و معمولا برای استفاده های شخصی و ارتباط با کابران سایت و مشتریان استفاده میشود که برای این امر نیز در خدمت شما سروران گرامی هستیم.