شماره مجازی عمده و تکی

از زمانی که تلگرام فعالیت خودش را آغاز کرد و پس از مدتی ایرانیها از وایبر به تلگرام کوچ کردند هر کسی به نوعی به دنبال کسب درآمد و انجام تبلیغات در محیط تلگرام بود به هر حال جایی که جمعیتی در آنجا باشد تبلیغات هم درآمد خوبی بوجود خواهد آورد و به عبارت ساده تر و عامیانه تر که امروزه بین اینفلوئنسرها و وبمسترها بیان میشود الان پول توی یوزره!!
 
به هر حال شما یوزر داشته باشید و فارسی اون کاربر داشته باشید میتونید هر کاری انجام بدید ساده تر بخام بیان کنم وقتی شما یک پست توی کانال تلگرامتنو میذارین و 600 هزار بازدید داره یعنی جمعیتی اندازه تقریبا شهر همدان اون رو دیدن و جای تعجب نداره که فرضا از هر 10 هزار نفر یک نفر نیاز به یک کفش یا لباس یا هر چیزی داشته باشه و وقتی شما یک کفش رو برای فروش توی کانال پربازدید قرار میدید یعنی فروش حتمی هست.
 
به هر ترتیب مفهوم پول توی یوزره این بود و الان کسایی که یوزر دارند و کاربران هر روز به سمتشون میان و مخاطب دارن وضعیت خوبی دارن و فروش خوبی هم تجربه میکنند.
 
از بحث زیاد دور نشیم! اون زمان که تلگرام اومد کانالی در کار نبود و همه به نوعی دنبال اسپم بودن و اینکه راهی پیدا کنند که بتونن با ارسال انبوه به درآمد برسن و مخاطبین خودشون رو پیدا کنند.
 
شماره مجازی اونجا بود که روی بورس اومد و با شماره مجازی ارسال انبوه انجام میدادن و ارسال انبوه هم برای اونها فروش داشت و تبلیغات داشت و انواع خدمات خودشون رو معرفی میکرند.
اما نگذریم از این بحث که اصلا برای مخاطبین خوشایند نبود هیچکس از این که پیام اسپم براش بیاد خوشش نمیاد و تلگرام هم اینو رو به خوبی میدونستی و به نوعی همیشه در حال مبارزه با اسپمر ها بود و الان دیگه میشه گفت کامل شکستشون داده و از هیچ طریقی نمیتونن اسپم به شکل سابق ارسال کنند.
 
هرچند اسپمر ها هم روش های جدید ابداع میکردند و همواره درآمد خوبی داشتند و اونها هم که بیکار شدند رفتد سمت تولید محتوا و کانال زدند و کار خودشون رو ادامه دادند. چون به هر حال آدما روزی خودشون رو پیدا میکنند و هیچموقع بیکار نمیشینن حتی فیلتر تلگرام هم نتونست زیاد درآمد اینفلوئنسر های تلگرام و ادمین های کانال های تلگرام رو خیلی پایین بیاره.
 
شماره مجازی تلگرام که به صورت انبوه فروخته میشد برای این کار بود اما شماره مجازی تلگرامی که بخواهید به صورت تکی خریداری کنید میشه برای کسانیکه مخاطب زیادی دارند و میخاهند که دسته بندی انجام بدند و یا اینکه کسانی میخواهند به تعداد محدود از افراد پیام بدند و نیاز به شماره مجازی تلگرام دارند و با اون اکانت به مخاطبین خودشون پیام میدند.
 
من به عنوان یک وبمستر که در کنار طراحی سایت با وردپرس و بازاریانی اینترنتی همواره شماره مجازی تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی رو هم میساختم و در این وبلاگ که برای فان با میهن بلاگ ساختم فعالیت میکردم و میکنم. که همینک شما دوستانی که به شماره مجازی نیاز داشتید میتونید خیلی راحت توی خود تلگرام برای من پیام بذارین تا در خدمت شما باشم.
 
شماره های مجازی که رایگان میشه با نرم افزارا ساخت رو او نرم افزار بعد از یه مدت به یکی دیگه میده و زیاد جالب نمیشه چون بالاخره از دسترس شما خارج میشه و این نکته هم فراموش نکنین که اکثرا ریپورتن… البته ناگفته نماند من شماره 912 اینجا گذاشتم و خط اصلیمم گذاشتم و نگران ریپورت بودن شماره و این که بخاد سرتون کلاه بره نباشید و من این نوید رو به شما میدم که شماره اختصاصی هست و ناراضی نمیمونید. 09120918818

با وجود بالا رفتن قیمت دلار و با اینکه این شماره های مجازی (اعم از شماره های تلگرام یا وات اپ) همگی را از سایت های خارجی و یا از طریق واسطه های خارجی خریداری میکردم اما همچنان قیمت ها را افزایش نداده ام تا بتوانم مشتریان خود را حفط کنم و سیاست فروش بیشتر و سود کمتر را اجرا نمایم تا موجبات رضایت شما عزیزان فراهم شود.
همواره در خدمت شما هستم که میتوانید برای هر گونه اطلاعاتی تماس بگیرید.
 
بار دیگر خدمت شما عرض میشود که برای خرید شماره مجازی ما تنها به شما یک شماره میدهیم و سپس که شما وارد کردید کد به شما داده میشود تا وارد اکانت شوید و بسیار ساده و راحت این امر صورت میپذیرد.