در بحث تفاوت های این دو شماره مجازی باید مطالبی را خدمت شما عرض کنم
وقتی شما بخواهید شماره مجازی برای تلگرام خود خریداری کنید نیازی نیست شماره تلگرام واقعی سیم کارت خود را از بین ببرید یا آن را عوض کنید همه ما میدانیم که تلگرام خودش این آپشن را گذاشته که با یک نرم افزار بتوان سه شماره و سه اکانت داشت اما این منو در واتس اپ موجود نیست.

از طرف دیگر نرم افزار هایی که با ای پی آی تلگرام کار میکنند زیاد هستند و میتوان حتی ده شماره با تلگرام در یک گوشی همزمان فعال کرد که این قابلیت به هیچ وجه در واتس آپ موجود نیست.

برای کد دادن هم شماره مجازی به تلگرام راحتتر کد میدهد و کمتر اذیت میکند.

 

اما اگر شما بخواهید شماره واتس اپ خود را نگه دارید و از همزمان شماره مجازی برای واتس اپ خریداری کنید باید یا در یک گوشی دیگر این کار را انجام بدهید و یا مجبورید بر روی سیستم کامپیوتر خود شبیه ساز اندروید نصب کرده و واتس اپ را روی آن بالا بیاورید و اکانت مجازی خریداری شده خود را فعال کنید.
 
از طرفی هم ورژن کامپیوتر واتس اپ فقط زمانی بالا می آید و متصل میشود که همان شماره مد نظر شما در گوشی شما در لحظه آنلاین باشد و در غیر این صورت نمیتوان از آن استفاده کرد این در حالی است که نسخه تلگرام ویندوز این محدودیت را ندارد و شما به راحتی میتوانید در یک کامپیوتر یک یا چند شماره مجازی فعال داشته باشید بدون نیاز به اینکه این اکانت ها در تلفن همراه فعال و رجیستری شده باشند.
 
با همه این تفاسیر برای خرید میتوانید به بنده در تلگرام یا واتس اپ با شماره 09120918818 پیام بدهید که در خدمت شما هستم.