رتبه الکسا و پیوند آن با سئو

کاهش رتبه الکسا تاثیری بر سئوی شما ندارد اما سئوی شما تاثیر بر رتبه الکسای شما خواهد داشت! چطور؟ عرض خواهم کرد خدمتتان

 

رتبه الکسای فقط میزان حدودی بازدیدهای سایت شما را نمایش میدهد و اصلا برایش مهم نیست که این بازدید ها مستقیم از گوگل آمده باشد از بینگ آمده باشد یا مستقیم از صفحه اینستاگرام و فیسبوک شما و … از هرجای دیگری پس طبیعتا گوگل هم رتبه الکسا برایش مهم نیست.

اما سئوی وبسایت شما برای الکسا تا حدودی مهم است میدانید چرا؟ واضح است وقتی که شما ورودی گوگل بالایی داشته باشید بازدید سایت شما بالا میرود و رتبه الکسای شما هم پایین می آید و بهتر میشود.

سئو و الکسا

حالا اگر بخواهید رتبه الکسای سایت خود را پایین بیاورید هم میتوانید بازدید اضافه کنید از طرق مختلف از طریق تولید محتوا و تبلیغات و … و هم میتوانید به روش های مختلف بازدید بخرید و بازدید فیک و غیر فیک و پاپ آپ فیک و عادی بزنید و رتبه الکسایتان را بهبود ببخشید.

مزیت رتبه الکسا چیست؟ معمولا وبسایت ها را با رتبه الکسایشان میسنجند چون روش بهتری وجود ندارد نمیتوان از طریق رتبه گوگل و کلمه هایی که آن سایت در رتبه های برتر قرار دهد رتبه بندی بندی کرد هرچند اصلش این است که از این طریق باشد ولی فعلا زیرساخت های این کار مهیا نیست ازین رو وبسایت ها از طریق رتبه الکسا رتبه بندی میشوند و تقریبا در اکثر کشورها همین است.

الکسا یک سایت بهبود سئو و بازدید سایت است اما بیشترین کاربرد رتبه الکسا کجاست؟ طبعا وقتی رتبه الکسای سایتی خوب باشد تبلیغات بیشتری میگیرد و از بنرهای خود را گرانتر میفروشد و درخواست های بیشتری برای تبلیغات و رپورتاژ آگهی به ان سایت میشود و قاعدتا درآمد بیشتری به دست می آورند.

هرچند ارسال بازدید برای سایت نیاز به یک هاست و یا سرور خوب هم دارد چرا که تعداد بالای بازدید ها از ترافیک هاست به میزان بالایی استفاده میکند که البته هزینه آن را بااولین تبلیغی که میگیرید بدست خواهید آورد.

اگر میخواهید رتبه الکسای خود را بهبود ببخشید با من تماس بگیرید تا به میزانی که نیاز دارید و به طبع مدت زمانی که میخواهید قرارداد ببندید کار شما را به عهده بگیرم. باعث افتخار من خواهد بود که در خدمت شما عزیزان باشم.

هرچند خدمتتان عرض کردم که پایین آوردن رتبه الکسا تاثیری بر سئوی وبسایت شما ندارد اما بنده با تولید محتوا و بهبود سرعت سایت همچنین فعالیت در وبسایتها و کسب جایگاه بهتر میتوانم رتبه شما در موتور جستجوی گوگل را نیز بهبود ببخشم که در صورت نیاز در این زمینه نیز میتوانید با بنده در تماس باشید.

درباره الکسا

وبسایت الکسا دات کام یک وبسایت اینترنتی متعلق به شرکت آمازون دات کام هست و مالک آن جف بزوس سرشناس آمریکایی میباشد که لقت ثروتمندترین مرد جهان را هم یدک میکشد. از این وبسایت در جهت رتبه بندی سایتها و همچنین سنجش سرعت و بک لینک های سایت و رقبا (تجزیه تحلیل سئو) استفاده میشود.

کارهای اخیر

اطلاعات تماس

تلفن: 09120918818

تضمین کاهش رتبه الکسا

من به کمک تیمی از دوستان مجرب و کارآزموده خود به شما تضمین صد در صدی کاهش رتبه الکسا را میدهیم اما از نظر قیمت و هزینه به نسبت جایگاه کنونی وبسایت شما و میزان محتوا و بازدیدتان هزینه متغیر خواهد بود.

تماس با من

برای همکاری با ما

اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

خلاصه ای از کاری که میخواهید با وبسایتتان انجام دهید به بنده بگویید اعم از افزایش تعداد دنبال کنندگانتان در شبکه های اجتماعی و نیز بهبود سئو و سرعت سایتتان تا کاهش رتبه الکسای سایتتان همگی را برای من بنویسید تا در اسرع وقت بتوانم در خدمت شما باشم.

مشاوره رایگان