کتب آموزش بورس 100% تضمینی کامل و جامع

کتاب هایی که پس از پرداخت دانلود میکنید:

1-کتاب یادگیری سریع بورس و مفاهیم {23صفحه}

2-کتاب آموزش بورس (پایه) {60صفحه}

3-کتاب شاخص و همه چیز درباره آن {32صفحه}

4-کتاب پرسش و پاسخ های متداول بورسی {14صفحه}

5-کتاب سرمایه گذاری هدفمند (تحلیل بنیادی) {28صفحه}

6-کتاب اطلاعات مالی شرکت ها (تحلیل بنیادی) {124صفحه}

7-کتاب آموزش جامع تحلیل تکنیکال از مقدماتی تا پیشرفته {234 صفحه}

8-کتاب همه چیز درباره حمایت و مقاومت سهم ها (تکنیکال) {10صفحه}

9-کتاب همه چیز درباره روند و فیبوناچی (تحلیل تکنیکال) {68صفحه}

10-کتاب کندل استیک (نمودار شمعی تکنیکال) {37صفحه}

11-کتاب آموزش کاربردی و جامع پترن های شمعی ژاپنی (تکنیکال) {122صفحه}

+

هدیه = ترجمه فارسی روان کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی

مطالب کاملا منسجم در این پکیج بصورت یکپارچه ، کامل و جامع برای شما عزیزان تدارک دیده شده است.
خیلی از کسانی که به ثروت های قابل توجهی رسیده اند بخش بزرگی از ثروت خود را از طریق معامله بدست آورده اند. خصوصا در ایران که شما هرچند سال یکبار قسمت بزرگی از ارزش پول خود را از دست میدهید، باید حتما بخش بزرگی از پول خود را به سرمایه گذاری های کم ریسک انتقال دهید. در ادامه این مطلب توضیحاتی کلی که اکثر شما از قبل درباره سهام و بورس میدانید و نیز توضیحاتی درباره ارزش این بسته را برای شما عزیزان تشریح میکنم.

ابتدا قیمت هفتصد هزار تومان بود که کسی استقبال نکرد و برای فروش داشتن و هدر نرفتن وقتی که قرار داده شد قیمت پکیج برای مدتی محدود از تومان700,000 به49,000 تومان تغییر کرد

پرداخت آنلاین و دانلود

بسته از پایه تا پیشرفته هست قطعا باید ابتدا این مطالب را فرا بگیرید. از مبتدی تا حرفه ای ضریب سود و موفقیت شما را بالا میبرد. این نکته که موفقیت در بورس به هوش شما و میزان وقتی که میگذارید هم بستگی دارد درست است اما شاید حرفه ای هم ترید میکنید ولی خیلی نکات را نمیدانید!

اگر فرضا 10 میلیون تومان در بورس سرمایه گذاری کنید احتمالا میدانید که به راحتی میتوان در یک روز حداقل 5 درصد سود کرد که حدود 500 هزار تومان سود شما میشود و بیش از ده برابر مبلغی هست که بابت این آموزش میپردازید پس قطعا ارزشش را دارد.

باید بدانید قیمت اصلی این آموزش ها خیلی بیشتر هست و برای حرفه ای تر شدن رفتار سهامدارن در بازار سرمایه قیمت پایینی قرار داده شده.

آموزش باید ارزان باشد تا برای همه قابل دسترس باشد برای بدست آوردن برخی از این کتاب ها گاها مبالغ بالایی پرداخته شده و نیز ترجمه برخی از آنها نیز زمان زیادی گرفته است.

این پکیج آموزش بورس ، شامل 11 کتاب جامع از مبتدی تا پیشرفته ، در بخش های مختلف تحلیل تکنیکال و بنیادی را شامل میشود.

اگر فایلها را دانلود کردید لطفا رایگان در اختیار دوستانتان قرار ندهید ،حمایت و معرفی کنید تا از سایت خرید کنند و بتوان آموزش های کاربردی و بهتری به زودی در اختیارتان قرار داده شود.

نیازی به شرکت در دوره های چند میلیون تومانی نیست با همین کتاب ها حرفه ای شوید هیچ رازی در عصر ارتباطات پنهان نمیماند و این کتب جامع و کامل هستند.

درگاه پرداخت آنلاین در این وبسایت از شرکت معتبر آیدی پی استفاده شده است که میتوانید از رمز پویا هم استفاده کنید ضمن اینکه این سایت دارای نماد اعتماد نیز میباشد

همچنین اگر بنا به هر دلیلی برایتان مقدور نیست آنلاین پرداخت کنید میتوانید مبلغ را به شماره کارت 6219861045698437 به نام افشین فتحی مرام کارت به کارت کرده و رسید آن را به تلگرام یا واتسپ 09120918818 ارسال نمایید تا لینک دانلود کتب آموزشی برایتان ارسال شوند.

 

تومان700,000

49,000تومان

پرداخت آنلاین و دانلود
بورس با فتحی وب

آیا بلند مدت سرمایه گذاری کنیم یا نوسان بگیریم؟

احتمالا میدانید که وقتی شما سهام یک شرکت را خریداری میکنید در اصل قسمتی از زمین آن شرکت به همراه دارایی ها و اجناس دپو شده و … را سهیم میشوید و به هر میزان که خرید کنید از همه آن ها به همان میزان شریک میشوید.

حتی اگر قیمت سهام شرکت به نسبت دیگر شرکتها بالا نرود اما وقتی ارزش پول ملی پایین می آید اجناس ، سرمایه شرکت ، زمین آنجا ، همه و همه با هم بالا میروند ، ارزش دارایی شما ثابت خواهد ماند و پایین نخواهد رفت ، این یک مزیت بسیار مهم در خرید سهام و سرمایه گذاری در بورس میباشد.

فتحی وب بورس

علاوه بر آن شما در سود سالانه شرکت نیز سهیم هستید، اکثر شرکت ها تقریبا ارزشی برابر با سود بانکی (البته اخیرا p/e شرکت ها کمی بالارفته) را شاید در بعضی موارد کمتر اما صد در صد بهتر ، کم خطرتر و از نظر بنده حلالتر را بطور سالانه تقدیم شما میکنند. از نظر فقهی در سود بانکی شبهه وجود دارد اما در خرید سهام شما در سود و زیان شرکت سهیم میشوید و اندازه پولتان از کل شرکت و ساختمان و اجناس و خدمات و … سهیم و شریک میشوید و اگر قیمت آنها بالا برود سهام شما هم گران میشود و سود شرکت بالا برود سود شما هم بیشتر میشود.

در رابطه با نوسان گیری: همانطور که میدانید همه اجزای دنیا یک نظم کلی دارند، هیچ سیستمی بدون نظم نداریم ، هیچ چیز هیچ وقت هرگز در دنیا اتفاقی نیست، حالا میخواهید باور داشته باشید یا نداشته باشید! همه حرکات زیگزاگ هستند، همه اجسام و اشیا زنده در حال ارتعاش و نوسان هستند درست مانند سیستم اقتصاد و سهام شرکت های بورسی!

تومان700,000

49,000تومان

پرداخت آنلاین و دانلود

کسی که بتواند از نوسان بازار استفاده کند قطعا ثروتمند میشود. در ایران کسی که معامله نکند زندگی خود را باخته است ، این معامله میتواند در زمینه مسکن ، سکه ، دلار یا هر چیزی باشد. به طور مثال شما اگر پول خود را جمع کنید و مسکن نخرید ارزش پول شما پایین می آید ولی قیمت مسکن بالا میرود در اصل زحمت های خود را هدر داده اید! خصوصا در ایران! هرچند در مواردی در کشورهای مختلف در زمینه مسکن استثنا وجود دارد اما در همه کشورها سرمایه گذاری بهترین راه حفظ و نگهداری سرمایه هست.

این که این آموزش ها صد در صد شما را قادر بسازند که همه نوسانات را پیش بینی کنید چنین چیزی وجود ندارد اما قطعا تحلیل شما را قوی تر کرده و به واقعیت نزدیک تر میکند.

پکیج آموزش بورس

این حجم مطالب در فیلم ها و صوت نمیگنجد

تمرکز کتاب را فیلم به شما نمیدهند و هیچ چیز جای کتاب را نمیگیرد

این تعداد صفحات اگر بصورت چاپی قرار بود فروخته شود برای خیلی ها قابل خرید نبود چراکه ممکن بود از پس هزینه آن برنیایند، دقت داشته باشید این کتب تایپی هستند و عکسها رنگی بوده و هرگز از روی کتب کاغذی اسکن نشده اند. کتاب های الکترونیکی همه جا در دسترس هستند و میتوان در موبایل ، تبلت و لپتاپ به راحتی مطالعه کرد. ورود به بازار سرمایه بورس باید با آگاهی و توانایی تحلیل باشد حتی اگر با سرمایه محدود و پایین قصد ورود دارید. خیلی از کسانی که هم اکنون در بازار بورس و فرابورس فعال هستند روند بازار رو به بالا بوده سود خوبی بدست آورده اند و گاها سرمایه های قابل توجهی در این بازار سرمایه گذاری کرده اند که معمولا با تشویق اطرافیان ، تبلیغات دهان به دهان برای خرید عرضه اولیه و یا بیشتر از همه باالاجبار برای نگه داشتن ارزش سرمایه خود وارد شده اند و اطلاعاتشان خیلی محدود هست البته گاها تمایلی هم به یادگیری ندارند اما وقتی کسی قسمتی از سرمایه و دارایی زندگی خود را در جایی قرار میدهد قطعا برای آن سرمایه زحمت کشیده شده و وقت گذاشتن برای فراگیری اصول و بالا بردن توانایی تحلیل خود را باید از هر چیزی واجب تر بدانند.

تومان700,000

49,000تومان

پرداخت آنلاین و دانلود