دوره های آموزشی و سیگنال های بورسی

متاسفانه در فضای مجازی پر شده از سیگنال های با قیمت های نجومی و آموزش ها و دوره های چند میلیون تومانی که همه فکر میکنند این دوره ای که این همه باید بابت شرکت در آن هزینه کنند احتمالا معجزه میکند و ما را به ثروت های فراوانی میرساند. اگر قرار باشد هزینه های بالا برای آموزش بورس بپردازید از همان ابتدا ممکن است با اولین منفی که بازار تجربه میکند ناامید و دلسرد شوید و با زیانی مضاعف قید بازار را بزنید. در دوره های چند میلیونی به شما چیز خاصی یاد نمیدهند و برای شما معجزه نمیکنند.

همه چیز به خودتان بستگی دارد به میزان وقت و انرژی شما بستگی دارد به هوش و ذکاوت شما بستگی دارد نه به میزان هزینه ای که برای یادگیری میپردازید. باید مطالعه داشته باشید تمرین کنید و انشاالله نتیجه مد نظر را بگیرید.

دوره های چند میلیونی با کتاب هایی که کلا 50 هزار تومان برای فروش قرار داده ام اگر پایینتر نباشند به هیچ عنوان بالاتر نیست. باید وقت بگذارید و مطالعه کنید و بیاموزید که قطعا در صورت تمرین و مطالعه از صد تا دوره چند میلیون تومانی با همین 49 هزار تومان بیشتر جواب خواهید گرفت.

راز پنهان بورس

اصول و مبانی یکسان است هیچ راز پنهانی وجود ندارد هیچ معجزه ای در کلاس های چند میلیون تومانی رخ نمیدهد به جز اینکه جیب عده ای پر پول میشود. هیج راز پنهانی نیست که فقط عده خاصی از آن خبردار باشند خصوصا در این عصر تکنولوژی و ارتباطات.

کسی که میخواهد در بورس سرمایه گذاری کند در کلاس یا کتاب هر دو میتواند چیزی بیاموزد اما تمرکزی که شما روی کتاب به کار میگیرید در کلاس نخواهید یافت و ممکن است گوینده در سر کلاس اشتباهی لفظی داشته باشد که به موجب آن شما زیانی جبران ناپذیر بپردازید اما در کتابی که چند بار مطالعه و ویرایش شده شما به ندرت میتوانید اشتباه بیابید.

نویسنده کتاب در هنگام نوشتن کتاب تمام تمرکز خود را صرف نوشتن میکند اما در کلاس ممکن است کسی که به عنوان آموزگار حاضر میشود در آن روز تمرکز لازم و کافی را نداشته باشد.

از طرف دیگر وقتی دوره ای با قیمت گزاف برای فروش گذاشته میشود ممکن است خیلی ها قادر به پرداخت هزینه آن نباشند و اینگونه باعث شود که هر کسی نتواند در آن شرکت کند.

آموزش بورس باید ارزان باشد

حالا رایگان دوره نمیگذارید اشکالی ندارد همه نیاز به یک درآمد جانبی در کنار بورس دارند اما نمیتوان بدون در نظر گرفتن یادگیری برای همه آموزگار خوب و دلسوزی بود. خیلی ها از روی بیکاری و به قصد داشتن درآمد وارد بازار بورس میشوند و همه با پول های فراوان به این سمت نمی آیند که بخواهیم از همه مبلغ بالایی دریافت کنیم.

به هر حال همه این مطالب را عرض کردم که بگویم فکر نکنید هر کسی که مبلغ بالاتری را برای دوره و آموزش خود قرار داده لزوما آدم با استعداد تر و آموزشش معتبر تر است و شما مختارید به هر شکل که مایل بودید خرید کنید اما دوباره من به شما عزیزان پیشنهاد 11 کتاب برتر و جامع صفر تا هزار در زمینه آموزش بورس را توصیه میکنم که با هزینه ای کاملا پایین یعنی 49 هزار تومان میتوانید این کتب را تهیه کنید و وقت بگذارید و مطالعه کنید و انشالله که پرسود باشید.

 

 

دوره های ارزان بورس